NAŠE MASÁŽE

Relax s chuťou exotiky

Tradičná thajská masáž
Tradičná thajská masáž, Nuad thai, predstavuje viac ako 2500 rokov staré liečebné umenie. Je jedinečnou syntézou akupresúry, strečingu a jógy. Vychádza z koncepcie energetických dráh ľudského tela, na ktorých sú umiestnené energetické body.
Olejová aromatická masáž
Thajská olejová aroma masáž predstavuje relaxačnú hormonizujúcu masáž celého tela. Uvoľňuje stuhnuté svalstvo, svalové napätie, odbúrava stres. Pri masáži sú použité prírodné oleje dovezené priamo z Thajska. Masáž je vhodná pre všetky vekové kategórie.
Thajská olejová masáž so 100% kokosovým olejom
Thajská olejová masáž so 100% kokosovým olejom predstavuje skvelú voľbu aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Je ideálnou voľbou zároveň aj pre alergikov a dojčiace mamičky...
Thajská olejová bylinná masáž
Thajská olejová bylinná masáž, predstavuje jedinečnú kombináciu Thajskej olejovej aromatickej masáže a masáže s horúcimi vrecúškami thajských bylín...
Thajská kráľovská masáž
Thajská kráľovská masáž, inak nazývaná aj masáž štyroch rúk predstavuje exkluzívnu olejovú aromatickú masáž s dvoma terapeutkami. Štvorručná masáž sa postará o nezabudnuteľný zážitok a dokonalý pocit uvoľnenia...
Bylinná masáž chrbta a šije
Thajská bylinná masáž chrbta predstavuje masáž s horúcimi vrecúškami thajských bylín. Pôsobením horúcich vrecúšok na jednotlivé body dochádza k nahriatiu svalov a kĺbov, čo pomáha k ich celkovému uvoľneniu.
Thajská masáž chrbta a šije
Tradičná thajská masáž chrbta a šije predstavuje intenzívnu, tlakovú masáž zameranú na vrchnú partiu tela...
Masáž hlavy, šije a ramien
Thajská masáž hlavy, šije a ramien je upokojujúcou masážou, pri ktorej dochádza k celkovej relaxácii. Uvoľňuje od bolesti hlavy, uvoľňuje stuhnutú kŕčnu chrbticu a unavené ramená.
Thajská olejová aroma masáž chrbta a šije
Thajská olejová masáž chrbta a šije je zameraná na uvoľnenie a zrelaxovanie svalov hornej časti tela. Prináša okamžitú úľavu od stuhnutosti a bolesti chrbta.
Thajská masáž chodidiel
Thajská masáž chodidiel a nôh pôsobí uvoľňujúco nielen na chodidlá ale na celý organizmus...
Thajská masáž chodidiel a nôh
Thajská masáž chodidiel a nôh pôsobí uvoľňujúco nielen na chodidlá ale na celý organizmus...
Thajská masáž pre nastávajúce mamičky
Tehotenská masáž zmierňuje bolesti chrbta a kŕčnej chrbtice, opuchy nôh a prináša úľavu pre kĺby, ktoré sú počas tehotenstva viac zaťažené.
Thajská masáž tváre
Tvár je zrkadlom nášho zdravia, fyzického či psychického. Emócie, stres, napätie a všetko čo v živote prežívame sa prejavuje práve na tvári.